Oferta pracy

Analityk Biznesowy

ASTEK PolskaO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja potrzeb biznesowych

  • Definiowanie wymagań i tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych

  • Tworzenie dokumentacji analityczno-projektowej

  • Wsparcie zespołu w zakresie prac projektowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego

  • Dobra znajomość technik modelowania UML i BPMN 2.0

  • Znajomość Enterprise Architect

  • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej

  • Wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub bankowe

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia

  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych

  • Szkolenia i treningi

  • Długoterminowe i interesujące projekty

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska

  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne