Oferta pracy

Analityk Biznesowy

Dr.Max PolskaO firmie

  • Krzemieniecka 60a, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dr.Max Polska

Krzemieniecka 60a

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów zarządczych

  • Budowanie rozwiązań BI

  • Przeprowadzanie analiz finansowych dla partnerów biznesowych z takich obszarów jak: sprzedaż, e-commerce, zakupy, supply chain, HR

  • Bieżący monitoring prowadzonych projektów

Nasze wymagania

  • Myślisz analitycznie a interpretacja liczb i wyciąganie z nich wniosków nie jest Ci obce

  • Jesteś biegły w obsłudze MS Excel (sumifs i vlookup to podstawa, power query mile widziane)

  • Masz doświadczenie w pracy z bazami danych

  • Znasz język SQL (tworzenie zapytań na poziomie średnim – case, group by, join. Nie piszemy procedur ani funkcji)

  • Cechujesz się samodzielnością, kreatywnością i skutecznością w działaniu

  • Posiadasz wysokie kompetencje interpersonalne – potrafisz zaprezentować dane, które przygotujesz

  • Jesteś sumienny i dokładny

  • Uważasz, że praca w zespole sprawia Ci satysfakcję

  • Doświadczenie w dziale controllingu lub analiz jak i język angielski w stopniu komunikatywnym (B1 lub wyżej) będą dodatkowymi atutami

To oferujemy

  • Stabilna praca w sieci będącej liderem branży

  • Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę

  • Możliwość pracy zdalnej – w zależności od ustaleń i potrzeb

  • Realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego, a także:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • paczki świąteczne

  • Inicjatywy wspierające ekologię

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami