Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Biznesowy

NATEK POLANDO firmie

  • Szczytnicka 11, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NATEK POLAND

Szczytnicka 11

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Enterprise Architect

  • JIRA

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa identyfikacja potrzeb biznesowych na poziomie użytkownika systemu

  • Definiowanie i specyfikowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w ramach projektu

  • Tworzenie dokumentacji analityczno-projektowej

  • Wsparcie bieżących prac projektowych

  • Praca w zespole scrumowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub bankowe

  • Dobra znajomość technik modelowania UML2.* i BPMN2.0

  • Znajomość Enterprise Architect, JIRA, Confluence

  • Komunikatywność i umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność samodzielnej organizacji i realizacji zadań

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata

To oferujemy

  • Praca w jednej z największych grup finansowych na świecie

  • Dla B2B – dodatkowe 23 dni rocznie płatnej nieobecności

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Opierając się na wspólnych wartościach naszej firmy - odpowiedzialności, wiedzy i partnerstwie - misją NATEK jest dostarczanie wysokiej jakości usług outsourcingowych i konsultingowych IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od 2004 roku nasi pracownicy uczestniczą w projektach dla naszych partnerów z całego świata w najważniejszych branżach, w tym w finansach i ubezpieczeniach, telekomunikacji, infrastrukturze IT. NATEK posiada biura w Polsce, Bułgarii, Czechach i na Słowacji, a dzięki zespołowi ponad 500 ekspertów, w tym kierowników projektów, programistów i administratorów, jesteśmy w stanie skutecznie wspierać naszych partnerów.

Przewiń do profilu firmy