Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Biznesowy

TU EUROPA SA

  • Gwiaździsta 62, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Gwiaździsta 62

Wrocław

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

O projekcie

Czym zajmujemy się w Departamencie Informatyki:

• Opracowujemy i dostarczamy rozwiązania informatyczne, które umożliwiają lub pomagają w prowadzeniu biznesu ubezpieczeniowego

• Przygotowujemy system informatyczny do sprzedaży i obsługi nowych produktów ubezpieczeniowych poprzez własną platformę internetową lub integrujemy się z systemami naszych Partnerów

• Tworzymy automatyczne mechanizmy przetwarzające dane o klientach, dane sprzedażowe i rozliczeniowe

Twój zakres obowiązków

  • Analiza projektów (produktowych) pod kątem przygotowania systemu IT

  • Zbieranie i precyzowanie wymagań dotyczących nowego produktu

  • Uczestniczenie w spotkaniach projektowych

  • Koordynacja harmonogramu w zakresie prac IT

  • Wsparcie biznesu w zakresie oferowanych usług API

  • Opiniowanie dokumentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego o profilu informatycznym lub ekonomicznym

  • Umiejętności analitycznego myślenia i precyzyjnego formułowania wypowiedzi

  • Samodzielności w działaniu

  • Postawy nastawionej na rozwiązywanie problemów; inicjatywy, umiejętności poszukiwania i skutecznego wdrażania rozwiązań

  • Umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy własnej

  • Znajomości zagadnień związanych z branżą finansową (ubezpieczeniową lub bankową)

  • Znajomości notacji BPMN, UML

  • Mile widziana praktyczna znajomość SQL

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na umowę o pracę

  • Świetną atmosferę

  • Dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi informatycznych

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów

  • Możliwość poznania szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych oraz procesu ich przygotowywania i wdrażania na rynek

  • Dogodną lokalizację w centrum Wrocławia, nasze biura mieszczą się w Sky Tower

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karnetu sportowego

  • Możliwość udziału w bezpłatnych zajęciach językowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

Masz zdolności analityczne?

Nie lubisz standardowych odpowiedzi?

Tak jak my cenisz sobie otwartość, innowacyjność, zaangażowanie i twórcze podejście do pracy?

Dołącz do naszego zespołu!

Z przyjemnością informujemy, że Europa po raz trzeci otrzymała tytuł Dobry Pracodawca. Firma została doceniona za wspieranie inicjatyw pracowników służących lokalnej społeczności, a także przyjazne warunki i atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria prosimy o przysyłanie CV z numerem referencyjnym w tytule maila za pomocą przycisku Aplikuj. Zamiast pisać list motywacyjny odpowiedz sobie i nam na dwa pytania. Dlaczego chcesz u nas pracować? Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?