Oferta pracy

Analityk Biznesowy

ASTEK Polska

14 70019 950 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa identyfikacja potrzeb biznesowych na poziomie użytkownika systemu

  • Definiowanie i specyfikowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w ramach projektu

  • Tworzenie dokumentacji analityczno-projektowej

  • Wsparcie bieżących prac projektowych

  • Praca w zespole scrumowym

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub bankowe

  • Dobra znajomość technik modelowania UML2.* i BPMN2.0

  • Znajomość Enterprise Architect, JIRA, Confluence

  • Komunikatywność i umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność samodzielnej organizacji i realizacji zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy nad rozwojem webowych systemów bankowości elektronicznej, aplikacji mobilnych dla klienta bankowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników