Oferta pracy

Analityk Biznesowy

ASTEK Polska

18 00022 000 netto (+ VAT) / mies.

plac Orląt Lwowskich 1

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Zadania i wyzwania na stanowisku:

· zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych do rozwiązań IT,

· weryfikacja i przekładanie potrzeb oraz wymagań biznesowych na propozycje rozwiązań informatycznych,

· doradztwo dla partnerów biznesowych w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań,

· analiza procesów biznesowych organizacji z perspektywy prowadzonych projektów,

· współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w ramach wytwarzania oprogramowania,

· tworzenie i aktualizacja dokumentacji analitycznej,

· wsparcie uczestników projektów w ramach prowadzenia testów biznesowych rozwiązań.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

· ​ znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,

· udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku,

· otwartości na zmiany i umiejętności pracy w ramach wielowątkowych inicjatyw,

· zaangażowania i inicjatywy w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów biznesowych,

· wykształcenia wyższego i chęci do dalszego poszukiwania wiedzy,

· umiejętności świadomego korzystania (czytania i tworzenia dokumentacji) z notacji UML i BPMN,

· asertywności i umiejętności efektywnej kooperacji zarówno ze stroną biznesową jak i IT,

· budowania relacji opartej na zrozumieniu potrzeb i wzajemnym szacunku do partnera biznesowego na różnych szczeblach zarządzania,

· aktywności w dzieleniu się wiedzą z resztą zespołu,

· doświadczenia z udziału w projektach prowadzonych zgodnie z Waterfall jak i Agile.

Mile widziane:

· doświadczenie w projektach dla branży finansowej w obszarze leasingu lub w obszarze rachunkowości lub księgowości,

· praktyczna umiejętność prowadzenia dokumentacji analitycznej w narzędziu Enterprise Architect,

· znajomość notacji Archimate i zagadnień związanych z architekturą korporacyjną,

· praktyczna znajomość BABOK.

To oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie

- stabilne zatrudnienie

- pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich

- długoterminowe i interesujące projekty

- pracę z nowymi technologiami

- elastyczne formy współpracy

- zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania

- pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Oferta pracy zdalnej dla osób z okolic Wrocławia ( po pandemii wizyty w biurze 1-3 razy w miesiącu)

Wynagrodzenie: 18 000 - 22 500 pln netto/miesięcznie + Vat

Przewiń do profilu firmy