Oferta pracy

Starszy Analityk Biznesowy

Clearcode

17 00020 000 netto (+ VAT) / mies.

Clearcode

Świętego Antoniego 2/4

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu Business Development oraz klientów w definiowaniu zakresu projektów

  • Analizowanie projektów biznesowych i technologicznych pod kątem wykonalności

  • Zbieranie wymagań biznesowych

  • Definiowanie wymagań funkcjonalnych oraz bezpośrednia współpraca z zespołami deweloperskimi oraz Project Managerami

  • Modelowanie procesów biznesowych

  • Zarządzanie kontaktem z klientem, budowa i utrzymanie relacji z klientem bazująca na zaufaniu

  • Wsparcie osób technicznych wiedzą o projekcie w trakcie projektowania systemów

  • Formułowanie wniosków na podstawie zebranych danych

Nasze wymagania

  • Masz już na koncie parę lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT

  • Czujesz się swobodnie w kontakcie z klientem zewnętrznym

  • Cechuje Cię otwartość i komunikatywność, a także analityczne myślenie

  • Samodzielność to Twoje drugie imię

  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie

  • Chętnie dzielisz się wiedzą z zakresu analizy biznesowej

To oferujemy

  • Wsparcie Twojego rozwoju

  • Elastyczne godziny i praca zdalna

  • Prywatna opieka medyczna

  • Kafeteria MyBenefit

  • Unikatowa atmosfera

  • Elastyczne formy współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Clearcode

Jeśli lubisz Analizę Biznesową, ale szukasz odmiany, ta oferta jest dokładnie dla Ciebie! Szukamy Analityka Biznesowego do naszego teamu Lead Processing, który właśnie zaczął prężnie funkcjonować w strukturach naszej Clearcode’owej ekipy. Team, nie jest typowym zespołem analityków, ale odpowiedzialny jest za wspieranie zespołu sprzedaży w zrozumieniu potrzeb potencjalnych klientów i przygotowaniu wstępnego backlogu na potrzeby estymowania i startu projektu. Zespół na co dzień współpracuje z zespołem Business Development, PMami oraz zespołami developerskimi.

Zespół jest niewielki, więc możliwości rozwoju oraz posiadania wpływu na jego docelowy kształt gwarantowane :)

Przewiń do profilu firmy

Jak wygląda rekrutacja?

  • 1 etap: kompleksowa rozmowa rekrutacyjna (1,5h)

  • 2 etap: weryfikacja angielskiego (30 min.)

  • 3 etap (opcjonalny): rozmowa dodatkowa (30-45 min.)