Oferta pracy

Analityk Biznesowy

KRUK S.A.

  • Wołowska 8, Psie Pole, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 18 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

KRUK S.A.

Wołowska 8

Psie Pole

Wrocław

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym oraz zespołami programistów i architektów.

  • Praca w projektach związanych z zakupem systemów zewnętrznych

  • Zbieranie i analiza wymagań klienta biznesowego związanych z budową i systemów i rozwiązań IT

  • Kreowanie nowych optymalnych rozwiązań zaspokajających wymagania biznesowe

  • Odpowiedzialność za opracowanie, a także jakość, spójność i kompletność dokumentacji analitycznej

  • Opracowywanie wytycznych do testów akceptacyjnych rozwiązań informatycznych

  • Wspieranie obszarów biznesowych w przeprowadzaniu testów akceptacyjnych rozwiązań informatycznych

  • Wdrażanie rozwiązań informatycznych, wsparcie i doradztwo w zakresie użytkowania wdrożonych rozwiązań

  • Uczestnictwo w modelowaniu procesów biznesowych i ich optymalizacji.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego

  • rozwinięte umiejętności analityczne

  • Doświadczenie w pracy z metodologią Agile

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

  • Nastawienia na rozwiązywanie problemów i wdrażanie inicjatyw biznesowych

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (poziom min. B1)

  • Podstawowa wiedza z zakresu wytwarzania oprogramowania

Mile widziane

  • Certyfikaty potwierdzające znajomość metodyk prowadzenia projektów informatycznych/biznesowych

  • Doświadczenie w branży finansowej

  • Doświadczenie w pracy z dostawcami zewnętrznymi

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

  • Praca w międzynarodowych zespołach

  • Ruchome godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Atrakcyjne cenowo ubezpieczenia na życie dla pracownika i jego rodziny

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do karty multisport

  • Parking dla rowerów i samochodów

  • Możliwość uzyskania atrakcyjnego bonusu w programie poleceń pracowniczych

  • Dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka