Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TelForceOne S.A. to jeden z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W portfolio Grupy Kapitałowej TelForceOne znajdują się urządzenia mobilne oraz akcesoria do nich, produkty z branży oświetlenia LED, materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących oraz e-papierosy.

    Zapewniamy szeroki wybór produktów oraz wysoką jakość obsługi. Silną pozycję na rynku osiągnęliśmy dzięki wiedzy połączonej z jakością i dostępnością naszych produktów, a także konsekwentnemu i profesjonalnemu podejściu do współpracy biznesowej.

    Poszukujemy ambitnych i chcących rozwijać się ludzi na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: A/TFO/05/2018

    Zakres zadań:

    • przygotowywanie cyklicznych analiz i raportów dotyczących bieżących działań Spółki z obszaru sprzedaży oraz zakupów, m. in.:
      • sprzedaż w poszczególnych grupach Klientów oraz na określonych produktach
      • rezerwacje towarów
      • rozliczenia promocji handlowych
      • wiekowanie produktów na magazynie
    • rekomendowanie rozwiązań na podstawie przygotowywanych analiz
    • czynny udział w prognozowaniu sprzedaży
    • tworzenie narzędzi do raportowania i prezentowania wyników
    • bezpośrednia współpraca z poszczególnymi jednostkami biznesowymi
    • realizacja zadań ad hoc

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie przy podobnym zakresie zadań
    • doskonała znajomość pakietu MS Office (z naciskiem na Excel)
    • mile widziana znajomość narzędzi BI
    • doskonała organizacja i umiejętność planowania
    • samodzielność
    • otwartość i komunikatywność
    • wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    •  pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
    • współpracę z miłymi, pozytywnie nastawionym ludźmi
    • współpracę z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie
    • możliwość skorzystania z karty sportowej, opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
    • realny wpływ na kreowanie rozwoju firmy
    • dużą samodzielność w działaniu

    Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie swojego CV
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    W CV należy, umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)".

    Informujemy, że skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.