Ta oferta pracy jest nieaktualna od 99 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top banner

    Zacznij podążać z nami na stanowisku:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • opracowywanie koncepcji dla nowych inicjatyw biznesowych,
    • zbieranie wymagań użytkownika oraz opracowanie specyfikacji dla rozwiązań informatycznych, w tym przygotowanie map procesów biznesowych,
    • współpraca z interesariuszami na każdym z etapów projektu (Product Owner, wewnętrzny dział IT, dostawcy zewnętrznych systemów informatycznych,
    • budowanie i zarządzanie listą zadań w backlogu projektu,
    • wsparcie merytoryczne w etapach testowania i odbioru systemów informatycznych,
    • administracja dokumentacją.

    Wymagania:

    • minimum 3 - letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku analityka biznesowego, umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych,
    • umiejętności formułowania wniosków płynących z analiz,
    • ocena wpływu zmian na stan obecny organizacji,
    • wysoko rozwinięte kompetencje analityczne i umiejętność myślenia procesowego,
    • wiedza z zakresu analizy systemów informatycznych (integracji między systemami IT),
    • umiejętność tworzenia dokumentacji produktu, funkcjonalnych i technicznych,
    • umiejętność modelowania aktualnego stanu procesów biznesowych oraz bieżących zmian w procesach biznesowych,
    • umiejętność opisywania zmian w postaci przypadków użycia, historyjek użytkownika,
    • wsparcie testów akceptacyjnych (UAT),
    • gotowość do kreowania rozwiązań biznesowych.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • doświadczenie w pracy w projektach / zespołach projektowych realizowanych w złożonych organizacjach,
    • doświadczenie w analizie zmiany dotyczących obszaru CRM, zarządzania wierzytelnościami,
    • doświadczenie pracy w projektach prowadzonych zwinnymi metodykami (Agile, DSDM),
    • umiejętność korzystania z notacji UML w dokumentowaniu wyników analiz,
    • doświadczenie w pracy przy użyciu narzędzia Enterprise Architect, Visio,
    • znajomość BPMN.

    Oferujemy:

    • pracę w Grupie będącej niekwestionowanym liderem rynku,
    • udział w ciekawych projektach w ambitnym zespole,
    • możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • różne formy zatrudnienia,
    • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów.
    bottom banner