Logo Pracuj.pl

Analityk Biznesowy

Unity GroupO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Unity Group

Strzegomska 2/4

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • analiza potrzeb Klienta i przygotowywanie specyfikacji wymagań biznesowych oraz systemowych
  • doradzanie Klientom przy wyborze optymalnych rozwiązań
  • przygotowywanie projektów funkcjonalnych
  • współpraca z zespołem realizacyjnym, a także przedstawicielami Klienta podczas realizacji projektu - zarządzanie wymaganiami, aktualizacja dokumentacji projektowej, przygotowywanie backlogu prac
  • wspieranie zespołu deweloperskiego w rozumieniu celów, identyfikacji z produktem i budowaniem zaangażowania
  • przygotowywanie dokumentacji powdrożeniowej
  • zarządanie zmianą
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letniego doświadczenia w zakresie projektowania i analizowania rozwiązań z obszaru e-commerce lub CMS
  • doświadczenia w projektowaniu architektury informacji, struktur stron i aplikacji
  • znajomości systemów CMS, narzędzi Google, SEO
  • znajomości technik pozyskiwania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • zrealizowanego projektu informatycznego w roli analityka
  • podstawowa znajomość metod i technik integracji informatycznych
  • biegłej znajomość języka angielskiego (C1)
  • znajomości metodyk zwinnych stosowanych w zarządzaniu projektami
  • silnych zdolności analitycznych: umiejętności wyciągania wniosków oraz proponowania adekwatnych rozwiązań

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze kompetencji UX/UI oraz znajomość CMS, SEO/SEM

To oferujemy

  • Zaufanie do ludzi
  • Duży i realny wpływ na nasze projekty
  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi
  • Nie robienie rzeczy bez sensu
  • Kultura feedbacku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Aplikuj, jeżeli:

  • czujesz, ze jesteś team playerem, lubisz działać zespołowo :)
  • jesteś samodzielny/-a w swoich działaniach
  • lubisz podejmować inicjatywę
  • cechuje Cię nastawienie na realizację celów

Analityk Biznesowy, Strzegomska 2/4, Wrocław