Logo Pracuj.pl

Analityk Biznesowy z językiem niemieckim i angielskim

PGS Software S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

PGS Software S.A.

Sucha 3

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wydobywasz i analizujesz rzeczywiste potrzeby biznesowe klienta.
  • Współtworzysz i modelujesz wizję rozwiązania, adekwatną do priorytetów i zasobów klienta.
  • Specyfikujesz cechy funkcjonalne i niefunkcjonalne budowanych systemów IT.
  • Współpracujesz z zespołem developerskim – od początku do końca trwania projektu – pomagając w dostarczeniu oczekiwanego rozwiązania.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku analityka biznesowego w projektach IT.
  • Z łatwością budujesz i utrzymujesz dobre relacje z ludźmi, także na wyższych szczeblach zarządzania.
  • Komunikujesz się w sposób płynny, jasny i zrozumiały w języku polskim, niemieckim i angielskim.
  • Wykazujesz się zaangażowaniem i samodzielnością.
  • Rozumiesz wpływ dostarczanych rozwiązań IT na biznesy i organizacje.
  • Znasz pełen cykl wytwarzania oprogramowania metodami agile.
  • Znasz i stosujesz w praktyce narzędzia i techniki analizy biznesowej.
  • Znasz notację BPMN lub UML.

To oferujemy

  • Klienci z Europy Zachodniej i Północnej, od start-upów po dużych rynkowych graczy, rozmaite branże.
  • Każdy klient to różne potrzeby i nowe cele biznesowe do realizacji.
  • Praca z różnymi rodzajami rozwiązań IT (cyfrowe transformacje, rozwój organiczny, produkty dla klientów końcowych).
  • Komercyjne projekty, w których stosujemy najnowsze trendy i technologie (cloud, big data, AI, blockchain, security, IoT).
  • Praca w oparciu o metodyki zwinne (scrum, lean, DAD) i zasady DevOps.
  • Ciągła wymiana wiedzy i doświadczeń (lightning talks, warsztaty).
  • Indywidualny program upskillu (ścieżka liderska i ekspercka) i opieka Team Leadera.
  • Realny wpływ na funkcjonowanie zespołu analitycznego i całej firmy (współtworzenie standardów i metod pracy, udział w wypracowywaniu oferty usługowej).
  • Otwarty na współpracę zespół, dostępni i pomocni szefowie.
  • Brak sztywnych norm i koleżeńska atmosfera.
  • Otwartość na wewnętrzne inicjatywy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

Analityk Biznesowy z językiem niemieckim i angielskim, Sucha 3, Wrocław