Oferta pracy

Analityk Biznesowy

Smart Future 21

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie modeli prognostycznych wspierających procesy decyzyjne i operacyjne.

  • Przygotowywanie raportów i informacji niezbędnych do podejmowania decyzji operacyjnych i zarządczych.

  • Opracowywanie i rekomendowanie modeli i rozwiązań z zakresu AI i machine learning,

  • Przygotowanie analiz benchmarkingowych dla różnych transakcji wewnątrzgrupowych.

  • Prezentowanie danych oraz wyciąganie wniosków przyczynowo skutkowych.

  • Pozyskiwanie i łączenie danych z różnych źródeł.

  • Współpraca z Działem IT i Pionami Biznesowymi w zakresie rozwoju systemu informacji zarządczej.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w raportowaniu biznesowym.

  • Umiejętności tworzenia wielowymiarowej analizy danych.

  • Doświadczenia w pozyskiwaniu i łączeniu danych z różnych źródeł.

  • Umiejętności prezentowania danych oraz wyciągania wniosków przyczynowo skutkowych.

  • Praktycznej znajomości VBA, SQL oraz umiejętności programowania w języku Python.

  • Zaawansowanej znajomości MS Excel.

  • Mile widziane doświadczenie w przygotowaniu analiz w programie Qlik.

  • Umiejętności analityczne oraz sprawne wykorzystanie pozyskanych danych na potrzeby Biznesu.

  • Umiejętności odnalezienia się w pracy projektowej, zorientowania na cel, zaangażowania oraz dobrej organizacji pracy własnej.

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty model wynagrodzenia powiązany z celami biznesowymi.

  • Możliwość bezpośredniej współpracy z osobami odpowiedzialnymi za strategie dużej jednostki biznesowej.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Indywidualny program onboardingu, który pozwoli Ci lepiej poznać naszą kulturę organizacyjną.

  • Informację zwrotną na bieżąco oraz jasno stawiane oczekiwania względem współpracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane ogłoszenia.

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w Smart Future 21 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Smart Future 21 to spółka dedykowana projektom innowacyjnym i nieistniejącym do tej pory na rynku. Głównym przedmiotem zainteresowania Spółki jest doradztwo biznesowe ze szczególnym naciskiem na procesy wdrożeniowe.

Wspieramy kreatywność i chęć eksperymentowania, a dzięki nienadmiernie rozbudowanej strukturze jesteśmy w stanie szybko i efektywnie analizować i testować innowacyjne pomysły.

Łączy nas zamiłowanie do nowych narzędzi i technologii oraz chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Jeśli chcesz rozwijać się w młodej, ambitnej organizacji, z dużą perspektywą rozwoju - a przy tym mieć realny wpływ na decyzje biznesowe znaczących podmiotów – zapraszamy do współpracy.

Przewiń do profilu firmy