Ta oferta pracy jest nieaktualna od 238 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy

  • Zielonka, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Marcel S.A. - lider w dziedzinie tworzenia produktów IT dla diagnostyki medycznej poszukuje kandydata do pracy w Dziale Rozwoju na stanowisko
    Miejsce pracy: Zielonka

    Wymagane kompetencje:

    • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie techniczne),
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne - łatwość identyfikacji i definiowania wymagań biznesowych i odnajdowania zależności między nimi,
    • umiejętność przekazywania pozyskanej wiedzy oraz wykorzystywania doświadczenia i wsparcia Zespołu w wypracowywaniu optymalnego rozwiązania dla Klienta,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole,
    • sprawność w organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
    • pożądana znajomość jednego z zagadnień: IT, organizacja pracy laboratorium medycznego lub biochemicznego, diagnostyka medyczna, weterynaria.

    Zakres obowiązków:

    • zbieranie wymagań projektowych od Klienta oraz odpowiedzialność za warstwę merytoryczną projektu,
    • koordynowanie pracami zespołu projektowego – weryfikacja i egzekwowanie zgodności rozwiązań z projektem,
    • bieżąca współpraca z zespołem programistów,
    • prowadzenie, w tym bieżąca aktualizacja, dokumentacji projektowej.

    Oferujemy:

    • możliwość pracy przy realizacji zaawansowanych i innowacyjnych projektów w doświadczonym zespole,
    • możliwość pozyskiwania wiedzy specjalistycznej i rozwoju zawodowego,
    • forma zatrudnienia – umowa o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883)”.