Oferta pracy

Analityk Business Intelligence

AMBRA S.A.O firmie

AMBRA S.A.

Puławska 336

Warszawa

Jesteśmy największym w Polsce producentem i importerem win. Możemy się także pochwalić dużym wyborem alkoholi mocnych. Wśród naszych marek są takie ikony jak CIN&CIN, DORATO, FRESCO, PLISKA, PICCOLO, najpopularniejszy w Polsce CYDR LUBELSKI czy najnowsza WINIARNIA ZAMOJSKA.

W skład naszej organizacji biznesowej oprócz handlu tradycyjnego i nowoczesnego wchodzi również własna sieć ponad 30 sklepów specjalistycznych Centrum Wina/Distillers Limited, które znajdują się w większych miastach na terenie całej Polski. Ponadto w ramach działalności HoReCa dostarczamy wina i alkohole do ponad 1500 hoteli i restauracji.

Więcej informacji o firmie i produktach znajduje się na stronie www.ambra.com.pl

PODSTAWOWE ZADANIA

  • Weryfikacja logów z procesu generowania raportów i rozwiązywanie problemów,
  • Obsługa zgłoszeń w ramach II linii wsparcia obszaru BI, współpraca z użytkownikami biznesowymi,
  • Wsparcie cyklicznych procesów biznesowych opartych o dane z Hurtowni Danych,
  • Wsparcie użytkowników biznesowych w tworzeniu raportów WEBI (SAP Business Objects) oraz przy utrzymania środowiska BI, Hurtownia Danych, ETL
  • Weryfikacja procesów ETL i rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Tworzenie dokumentacji analityczno-technicznej,
  • Administracja środowiskiem WEBI (zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami).

WYMAGANIA

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w pracy z Hurtowniami Danych,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki informatyka, matematyka, statystyka, analiza danych, ekonometria,
  • Bardzo dobrą znajomość MS Excel,
  • Podstawową znajomość: języka SQL, baz danych Oracle, MS SQL, środowiska Power BI lub WEBI,
  • Zdolność kreatywnego i logicznego myślenia.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie przy wsparciu procesów raportowych / analitycznych oraz z aplikacjami do wizualizacji danych,
  • Znajomość: SAP DataServices / Jira i Confluence / Cognos TM1.

OFERUJEMY

  • Pracę u największego w Polsce producenta, importera i dystrybutora win,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe online),
  • Fantastyczną atmosferę pracy, w której dzielimy się wiedzą i doświadczeniem,
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na produkty firmy.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych (ADO) kandydatów do pracy ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest  AMBRA S.A. ul. Puławska 336, 02-819 Warszawa, tel. 22 566 33 00, [email protected]

Przestrzeganie zasad ochrony danych w AMBRA S.A. nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych (IOD). Inspektor ochrony danych to osoba, z którą może się Pani/ Pan kontaktować mając pytania lub wątpliwości w zakresie przetwarzania Pana/Pani danych przez spółką Ambra S.A. Może to Pani/Pan uczynić na trzy sposoby:

1)    mailowo:  [email protected]

2)    telefonicznie: (22) 566 33 00

3)    korespondencyjnie: Ambra S.A., ul. Puławska 336 02-819 Warszawa

Dane osobowe kandydata będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia postępowania rekrutacyjnego do czasu zakończenia rekrutacji.

Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie:

- art. 6 ust. 1 lit. b Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy)

- art. 6 ust. 1 lit. c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (wypełnienie obowiązku prawnego w związku z art. 22¹ ust. 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy)

Dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom danych tj. firmom oferującym usługi selekcyjne.

Dane osobowe nie będą udostępniane do państw trzecich.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych kandydatom do pracy przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz przenoszenia.

W przypadku uznania, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych ma Pan/Pani prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).

Podanie danych osobowych jest warunkiem udziału w postępowaniu rekrutacyjnym, a brak podania danych może skutkować nie wzięciem pod uwagę aplikacji rekrutacyjnej.

Ogłoszenie archiwalne