Oferta pracy

Analityk Business Intelligence

Polskie Linie Lotnicze LOT

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Budowa dashboardów w narzędziach BI, wprowadzenie standardów raportowania

  • Standaryzacja raportów w zakresie monitorowanych wskaźników i nomenklatury, a także w zakresie spójności wizualnej

  • Automatyzacja i optymalizacja raportów

  • Współpraca z data engineerami w zakresie rozwoju modelu danych do raportowania

  • Zarządzanie słownikami systemu raportowego i ich rozbudowa

  • Wdrożenie i nadzorowanie procesów kontroli jakości danych

  • Wsparcie w przygotowaniu danych na potrzeby Data Mining

  • Analiza efektywności kanałów sprzedaży

  • Analiza efektywności działań marketingowych w kanale online

  • Analizy ad-hoc i wsparcie analityczne innych działów w obszarze przychodów

Nasze wymagania

  • Czujesz się komfortowo posługując się: SQL, Excel, python lub R

  • Masz praktyczne doświadczenie w pracy z dużymi i złożonymi zbiorami danych

  • Patrząc na dane w głowie rodzi Ci się wiele pomysłów ich biznesowego wykorzystania

  • Swoją rolę widzisz pomiędzy IT a biznesem

  • Lubisz z morza danych wydobywać kluczowe wartości i prezentować je w estetycznych dashboardach

  • Nie interesuje Cię status quo, lubisz automatyzować i optymalizować procesy

  • Świadomie korzystasz z danych - rozumiesz ich pochodzenie, wiesz co dzieje się w systemach, w których je przetwarzasz

  • Rozumiesz i znasz techniki eksploracji danych

  • Łakniesz poznawania nowych i profesjonalnych narzędzi analitycznych

  • Lubisz widzieć efekty swojej pracy

  • Potrafisz się skutecznie komunikować w języku angielskim (B2)

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji

  • Realny wpływ na bieżącą i przyszłą kondycję PLL LOT

  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

  • Dostęp do biletów pracowniczych na połączenia liniami LOT oraz innymi liniami lotniczymi dla Ciebie, Twojej rodziny oraz znajomych,

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi