Oferta pracy

Analityk Business Intelligence

eRecruiter O firmie

7 000‐8 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

eRecruiter

Prosta 68

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

  • Excel

Mile widziane

  • SSIS

  • SSRS

  • SSAS

O projekcie

Do zespołu Customer Experience & Data platformy eRecruiter poszukujemy osoby na stanowisko Analityk Business Intelligence.

eRecruiter to kilkadziesiąt wyjątkowych osób, które razem tworzą najczęściej wykorzystywany w Polsce system rekrutacyjny. Zaufało nam już ponad 1400 firm (od wielkich międzynarodowych korporacji po małe firmy rodzinne). Na co dzień dążymy do tego, by pracodawcy rekrutowali skutecznie a dla kandydatów cały proces był przyjazny. W jaki sposób? Dzięki dostarczaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, ciągłym edukowaniu naszych użytkowników oraz dostarczaniu tak wysokiej jakości obsługi klienta, że trudno znaleźć lepszą w tego typu rozwiązaniach ;) Znamy się na swojej pracy i wiemy, co chcemy osiągnąć. Razem chcemy tworzyć najlepsze rozwiązanie typu SaaS na rynku! Jeżeli szukasz miejsca z pozytywnymi ludźmi "na pokładzie", które da Ci możliwość wykazania się, jesteś coraz bliżej do zaaplikowania:)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza danych dotyczących aktywności klientów (pracodawców) oraz użytkowników systemu eRecruiter (rekruterzy, kandydaci), weryfikacja hipotez biznesowych

  • Analiza oraz synteza danych z różnych źródeł, dostarczanie uporządkowanych danych z hurtowni do dalszych analiz (TSQL, Excel)

  • Prezentowanie wniosków z przeprowadzonych analiz przed różnymi grupami odbiorców, również przed kadrą zarządzającą

  • Codzienna współpraca z Product Ownerami, UX Designerami - analiza danych dotyczących zachowań userów systemu, projektowanie testów A/B, analiza wyników oraz przygotowywanie wniosków i rekomendacji (TSQL, Excel)

  • Przełożenie wyników danych na raporty, tabele i wykresy (atrakcyjne wizualnie, logiczne i przyjazne dla odbiorców biznesowych – zespół rozwoju produktu, zespół zarządzający (Power BI, SSRS)

  • Współpraca nad rozwojem i utrzymaniem procesów ETL oraz Hurtowni Danych (SSIS, MSSQL, SSAS)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość Excela, TSQL

  • Mile widziana znajomość SSRS, Power BI

  • Minimum podstawowa wiedza na temat SSIS, SSAS, MDX, DAX

  • Umiejętność analizy i interpretacji dużych zbiorów danych

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Otwartość na współpracę oraz rozwój analityki w firmie - usprawnienie procesów, poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych

  • Analityczne myślenie umożliwiające przekształcanie danych w informacyjne wizualizacje i raporty

  • Proaktywna postawa tzw. „doer attitude”

  • Mindset biznesowy – umiejętność przekładania liczb oraz wniosków z analiz na język biznesowy

  • Znajomość języka angielskiego (umożliwiająca przygotowanie np. prezentacji z wnioskami z przeprowadzonych analiz)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • dobra lokalizacja biura

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z Rekruterem i Przełożonym

2

Prezentacja zadania + test z xls.(Przełożny+osoby z zespołu)

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy