Oferta pracy

Analityk Business Intelligence

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

  • Wołowska 8, Psie Pole, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wołowska 8

Psie Pole

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Oracle

O projekcie

Jesteśmy zwinnym i zgranym zespołem zajmującym się zagadnieniami analitycznymi w wiodącym Biurze Informacji Gospodarczej w Polsce, będącym częścią dużej, szybko rozwijającej się Grupy Kapitałowej Kruk;

Dzięki nam będziesz mógł poszerzyć wiedzę zdobytą w czasie swojej edukacji i zobaczysz, jak wygląda prognozowanie w praktyce;

Zawsze wspieramy się w realizacji zadań, a także staramy się pomagać sobie nawzajem poprzez budowanie mechanizmów automatyzujących pracę zespołu;

Chcemy się ciągle rozwijać, dlatego nowe i dobre pomysły lubimy stosować w codziennej pracy.

Twój zakres obowiązków

  • Poprzez przygotowywanie dashboardów, raportów i zestawień (jednorazowych oraz cyklicznych) wspieramy nasze koleżanki i naszych kolegów dostarczając im szybką, klarowną informację biznesową;

  • Środowisko pracy oparte na Excelu oraz języku SQL to nasz codzienny świat;

  • Poprzez wdrażanie i rozwój narzędzi Business Intelligence ułatwiamy naszym managerom monitoring i kontrolę procesów operacyjnych;

  • Poprzez przeprowadzanie analiz efektów podejmowanych działań operacyjnych wspomagamy firmę w podejmowaniu ważnych decyzji biznesowych;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, ekonomia, informatyka lub pokrewne);

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych, mile widziane w branży finansowej;

  • Bardzo dobra znajomość Excela;

  • Bardzo dobra znajomość SQL"a (praca w środowisku Oracle);

  • Rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętności formułowania trafnych wniosków;

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność za wyniki oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Odpowiedzialność, dokładność i komunikatywność;

Mile widziane

  • Znajomość VBA, PowerQuery;

  • Doświadczenie w pracy w środowisku Tableau.

  • Znajomość metod prognostycznych w teorii i praktyce

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Ciekawe zadania do realizacji i atrakcyjne warunki pracy;

  • Ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy w oparciu o ścieżki kariery i szkolenia;

  • Ruchome godziny pracy (można zacząć między 6:00 a 11:00);

  • Pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę zdrowotną, dofinansowanie do Karty Multisport, pakiet kafeteryjny MyBenefit;

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • Cafeteria MyBenefit