Logo Pracuj.pl

Analityk Cen Paliw

AMIC POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii cenowej w oparciu o narzędzia analityczne oraz dane z rynku
  • Koordynacja procesu monitorowania cen detalicznych w konkurencji
  • Podejmowanie decyzji cenowych zgodne ze strategią spółki, biorąc pod uwagę optymalizację marży i poziomów sprzedaży,
  • Inicjowanie i wdrażanie działań promocyjnych wspierających sprzedaż
  • Przygotowywanie narzędzi, procedur, rozwiązań wspierających proces zarządzania ceną,
  • Aktywne poszukiwanie możliwości poprawy marży w ramach strategii i taktyk cenowych,
  • Analiza sprzedaży i marży, raporty, zalecenia zmian taktyki.

Nasze wymagania

  • Min 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie analiz cen w branży sprzedaży detalicznej
  • Umiejętność analizowania danych liczbowych i wyciągania wniosków
  • Perfekcyjna znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel.
  • Zaangażowanie, samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię roczną plus pakiet benefitów pracowniczych.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Elastyczny czas pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

AMIC POLSKA Sp. z o.o.

Firma paliwowa AMIC Polska zarządzająca na terenie Polski siecią 116 nowoczesnych stacji paliw AMIC ENERGY.

Analityk Cen Paliw, Warszawa