Analityk Cenowy

CEDC International

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Bobrowiecka 8

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • rekomendacja cen dla produktów z portfolio firmy przy zachowaniu spójności międzykanałowej

  • monitoring cen na rynku, wskazywanie zagrożeń i przewag konkurencyjnych do wykorzystania na rynku w zakresie polityki cenowej

  • przygotowywanie analiz cenowych z symulacją różnych scenariuszy (estymacja wolumenu, udziałów rynkowych, potencjału finansowego)

  • silne wsparcie dla rozwoju polityki komercyjnej, rozwój narzędzi do symulacji cen i marż pozwalających na maksymalizację profitowości i przychodów firmy

  • praca na dużych zbiorach danych, interpretacja oraz wyciąganie wniosków z analiz

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie FMCG

  • znajomość i rozumienie danych rynkowych i finansowych (cena, dystrybucja, marża detaliczna i hurtowa)

  • strategiczne myślenie i umiejętność strategicznego postrzegania biznesu

  • umiejętność analizy dużej ilości danych z kilku źródeł (zaawansowana znajomość Excel)

  • umiejętność efektywnej komunikacji w ramach organizacji oraz podmiotów zewnętrznych

Mile widziane

  • znajomość pracy z narzędziami Nielsen oraz znajomość metod ilościowych i jakościowych

To oferujemy

  • praca u lidera rynku, producenta znanych i lubianych alkoholi

  • możliwość rozwoju w obszarze komercyjnym, praca z ciekawymi kategoriami produktowymi

  • duża samodzielność i swoboda działania, możliwość kreowania od podstaw strategii wspierających sprzedaż naszych produktów

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • opieka medyczna w sieci Luxmed, dofinansowanie karty MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • szeroki zakres szkoleń skierowany na rozwój osobisty

  • możliwość udziału w konkursach pracowniczych i eventach wewnątrzfirmowych

  • możliwość zakupów w sklepie pracowniczym w atrakcyjnych cenach

  • przyjazna atmosfera pracy, w której dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu

Produkujemy i sprzedajemy cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent, Żytniówka i Rajska Cytrusówka będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z naszej oferty wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce oferujemy również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari).

Jesteśmy częścią Grupy Maspex – największej prywatnej polskiej firmy w branży spożywczej oraz jednej z największych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dołącz do nas i zacznij karierę, która zaprocentuje!

Przewiń do profilu firmy