Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Corporate Finance

Capital One Advisers Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analizy ekonomiczno-finansowe spółek,

  • Opracowywanie modeli finansowych, projekcji finansowych i biznes planów oraz wycen spółek,

  • Identyfikacja instytucji finansowych w Polsce i za granicą, będących potencjalnymi źródłami finansowania dla spółek,

  • Identyfikacja nabywców strategicznych (branżowych) oraz celów do przejęcia dla spółek, zlokalizowanych w Polsce i za granicą,

  • Opracowywanie materiałów informacyjnych i prezentacyjnych o spółkach (prezentacje, memoranda inwestycyjne) w języku polskim i angielskim,

  • Udział w sporządzaniu prospektów emisyjnych,

  • Udział w projektach doradczych w bezpośrednim kontakcie z Klientem i pozostałymi członami zespołu projektowego.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w dziale analiz ekonomiczno-finansowych w firmie doradczej lub banku inwestycyjnym (obszar corporate finance),

  • Wykształcenie wyższe o profilu: finanse/bankowość/ekonomia lub równorzędnym,

  • Znajomość zasad rachunkowości i podstaw prawa spółek handlowych,

  • Umiejętność opracowywania modeli finansowych i prognoz finansowych spółek i grup kapitałowych oraz wycen przedsiębiorstw,

  • Praktyczne umiejętności w zakresie analizy finansowej przedsiębiorstw, oceny projektów inwestycyjnych i opracowywania feasibility studies,

  • Umiejętność przygotowywania prezentacji i raportów,

  • Komunikatywność,

  • Umiejętność pracy w dynamicznych projektach doradczych, w bieżącym kontakcie z Klientami,

  • Zdolność do pracy samodzielnej oraz w interdyscyplinarnym zespole,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym naciskiem na tworzenie arkuszy kalkulacyjnych w MS Excel oraz prezentacji w MS PowerPoint.

Mile widziane

  • Co najmniej I poziom CFA,

  • Doświadczenie w procesach przygotowania i realizacji ofert instrumentów finansowych oraz wprowadzania akcji spółek do obrotu na NewConnect, GPW,

  • Chęć rozwijania umiejętności samodzielnego prowadzenia projektów z zakresu corporate finance.

To oferujemy

  • Udział w projektach doradztwa finansowego i transakcyjnego (M&A, rynek publiczny oraz finansowanie dłużne),

  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym i wykwalifikowanym zespole i w interesującym środowisku,

  • Atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego.

Capital One Advisers Sp. z o.o.

Firma doradcza Capital One Advisers, specjalizująca się w przeprowadzaniu transakcji kapitałowych i pozyskiwaniu finansowania dla przedsiębiorstw, poszukuje kandydata na stanowisko: ANALITYK CORPORATE FINANCE

Przewiń do profilu firmy