Ta oferta pracy jest nieaktualna od 286 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk CRM

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 06.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tworzymy innowacyjne rozwiązania IT wykorzystując kompetencje w zakresie outsourcingu, utrzymania i rozwoju oprogramowania oraz chmury.

    Wyróżniamy się podejściem Paperless, którego celem jest zmniejszenie ilości papieru w organizacji oraz optymalizacja procesów biznesowych.

    Miejsce pracy: Lublin

    Twoje zadania:

    • Zapewnienie efektywnego korzystania z systemu CRM przez kluczowych interesariuszy.
    • Analiza crossowych danych biznesowych na podstawie różnorodnych źródeł (CRM, NPS, Finanse).
    • Tworzenie i automatyzacja raportów.
    • Bieżące wsparcie dla użytkowników CRMa oraz rozwój funkcjonalności systemu.
    • Koordynowanie procesu Lead Management w ścisłym powiązaniu z aktywnościami w CRMie.
    • Wsparcie programu badania doświadczeń Klientów z wykorzystaniem metodologii NPS.
    • Udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych systemów zarządzania danymi.

    Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

    • Patrzysz na Klienta nie przez pryzmat narzędzia jakim jest CRM, a całokształtu doświadczeń (Customer Experience).
    • Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy z CRMem (najchętniej z Microsoft Dynamics).
    • Biegle posługujesz się programami MS Office (szczególnie Excel, Power Point).
    • Dobrze znasz program MS Access lub język SQL.
    • Pracowałeś z danymi płynącymi z Google Analyticsa.
    • Posługujesz się swobodnie językiem angielskim.

     Oferujemy:

    • Przyjazne środowisko pracy, w którym unikamy twardych, korporacyjnych reguł
    • Umowę o pracę lub B2B
    • Opiekę medyczną i kartę Multisport
    • Lekcje języka angielskiego
    • Nowoczesne biuro ze sprzętem do ćwiczenia, salą kinową czy hulajnogami
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.