Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk CRM

Konrad Gałązka MTEAMO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

ESTYL.pl dla klientów to dostawca piękna z czterdziestoma markami kosmetyków profesjonalnych i ekskluzywnych w ofercie. Nasza specjalizacja to pielęgnacja włosów, ciała i szybka dostawa. ESTYL.pl dla pracowników to niespotykana atmosfera i kultura pracy. Nasz dynamiczny rozwój jest oparty o uśmiech i rozwój kompetencji całego zespołu. ESTYL.pl udostępnia swoją ofertę przez sklep internetowy i punkty stacjonarne.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: zdalnie

Liczba wakatów:1

Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • Współudział w planowaniu i realizacji strategii analityki CRM,
  • Wsparcie w zwiększaniu lojalności i wartości klienta poprzez przygotowywane analizy, opis grup docelowych i segmentację, rekomendacje działań marketingowych i retargetingowych,
  • Definiowanie i monitoring wskaźników,
  • Sporządzanie raportów i dashboardów z działań CRM,
  • Ciągła optymalizacja działań poprzez prowadzenie i analizowanie testów A/B,
  • Inspirowanie i wspieranie członków zespołu z zakresu powracalności Klienta.

Oczekujemy:

  • Minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku,
  • Zdolności analityczne, umiejętność formułowania wniosków na podstawie posiadanych danych/badań (m.in. Google Analytics),