Oferta pracy

Analityk CRM (staż)

PPG Industries Poland O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Praktykant / Stażysta

Aktualnie poszukujemy osoby, która chciałaby zdobyć doświadczenie zawodowe w Zespole Wsparcia Sprzedaży. Jeśli posiadasz umiejętności operowania na liczbach i wyciągania logicznych wniosków, a także biegle posługujesz się Microsoft Excel oraz lubisz zadania analityczne, odezwij się do nas.

Kluczowe Obowiązki:

  • Projektowanie, modyfikacja i utrzymanie raportów zarządczych w narzędziu CRM,
  • Wsparcie członków zespołu w zakresie analizy wymagań oraz proponowania rozwiązań raportowych,
  • Analizy pod kątem doskonalenia poprawności danych,
  • Wyciąganie wniosków oraz prezentowanie rekomendacji,
  • Ścisła współpraca z ekspertami CRM oraz managerami biznesu w poszczególnych krajach Europy w celu efektywnej realizacji zadań.
Kwalifikacje:
  • Biegła znajomość programu Microsoft Excel, w tym praca na tabelach przestawnych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie,
  • Zaineteresowanie tematyką analizy danych.

W firmie PPG każdego dnia:

• Współpracujemy z klientami, aby kreować wartości dla obydwu stron.

• Komunikujemy światu, że działamy jako jedna firma — „One PPG”.

• Ufamy naszym pracownikom — każdego dnia, bez wyjątku.

• Urzeczywistniamy plany.

• Prowadzimy działalność, jakbyśmy wszyscy byli właścicielami firmy.

• Dzisiaj działamy lepiej niż wczoraj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy