Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do UPC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: Al. „Solidarności” 171, 00-877 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
UPC Polska

Analityk CRM

UPC PolskaO firmie

UPC Polska

aleja "Solidarności" 171

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Podejmowanie decyzji biznesowych mających bezpośredni wpływ na działanie firmy i osiągane przez nią wyniki

  • Generowanie baz (jednorazowych, ciągłych) do kampanii sprzedażowych

  • Dogłębna analiza ruchów bazy abonenckiej i kontaktów klientów z UPC pozwalające na optymalizację strategii budowania wartości klienta

  • Raportowanie kampanii oraz budowa strategii kontaktowania

  • Segmentacja i profilowanie bazy abonenckiej oraz potencjalnych klientów

  • Zapewnianie efektywności procesów zasilających źródła danych w obszarze data mind/big data

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze CRM/Customer Lifecycle Management/Analitycznym

  • Doświadczenie analityczne - w tym biznesowe podejście i praktyczna umiejętność analizy danych

  • Inicjatywa własna i samodzielność – odważne prezentowanie i wdrażanie nowych rozwiązań, w tym pomysłów własnych

  • Umiejętność przekonywania innych do swoich racji

  • Dociekliwość i chęć zdobywania nowych umiejętności

  • Dobra samoorganizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz PLSQL

  • Znajomość narzędzi typu Business Intelligence, Bigdata- będzie to Twój dodatkowy atut

  • Umiejętność programowania w R/Pythonie, VBA

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • pracę w najbardziej stabilnej branży na rynku w dobie pandemii (Internet, Telewizja)

  • pełen etat + atrakcyjne wynagrodzenie + pełen pakiet benefitów pozapłacowych.

  • udział w międzynarodowych projektach w grupie Liberty Global.

  • przestrzeń do inicjatywy i realizacji własnych pomysłów.

  • pracę z nowoczesnymi rozwiązaniami i ciekawymi wyzwaniami biznesowymi.

  • samodzielność i swobodę w doborze metod pracy w modelu Remote Working

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje