Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Menedżer ds. analiz CRM

KACZMARSKI GROUPO firmie

KACZMARSKI GROUP

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • realizacja raportów i analiz operacyjnych

  • prezentacja wyników analiz i udzielanie rekomendacji

  • aktywne uczestnictwo w projektach związanych z rozwojem CRM analitycznego

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość SQL’a (praca z MS SQL)

  • dobra znajomość przynajmniej jednego z narzędzi: SQL Server Reporting Services, Power BI, IBM Cognos Analytics, Tableau, Qlik

  • wykształcenie wyższe ścisłe lub ekonomiczne

  • umiejętność wizualizacji danych

  • analityczne myślenie oraz formułowanie trafnych wniosków

  • odpowiedzialność, rzetelność i komunikatywność

  • minimum 3-5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • znajomość DAX, VBA

  • znajomość zagadnień z obszaru analiz statystycznych

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • jasną ścieżkę kariery

  • stałe godziny pracy

  • świetne bistro

  • masaże

  • squash

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują