Oferta pracy

Analityk CX/Badacz

ING Bank Śląski S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Jako Customer Journey Expert będziesz odpowiedzialny za...

  • Samodzielną realizację projektów badawczych jakościowych i ilościowych, koordynacją prac zewnętrznych agencji badawczych

  • Doświadczenie w zakresie realizacji badań NPS w wymiarze relacyjnym oraz transakcyjnym, pracą na wynikach tych badań wraz z identyfikacją obszarów mających wpływ na NPS

  • Współpracą w obszarze badań z innymi jednostkami w banku – wpisywanie badań w bieżące wyzwania biznesowe

  • Prezentacją, analizą i tworzeniem raportów z badań wraz z przygotowaniem rekomendacji

  • Łączeniem wyników badań z projektowaniem doświadczeń – przejście od badania do zaprojektowania doświadczenia

  • Wspieranie zespołów w celu zrozumienia potrzeb i problemów klientów

  • Samodzielne analizy i badania: desk research, analizy źródeł zastanych, itp.

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku badacza w agencji badawczej lub po stronie klienta

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu i koordynowaniu badań specyficznych dla obszaru Customer Experience

  • Dobra znajomość ilościowych i jakościowych metod i technik badawczych

  • Umiejętność łączenia wiedzy z różnych źródeł, obserwacji, wyciągania wniosków i formułowania przesłanek oraz rekomendacji

  • Dobra organizacja pracy i czasu, samodyscyplina i sumienność

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym, znajomość MS Office, w tym Excel, Power Point, znajomość narzędzi umożliwiających pracę zdalną typu MIRO

  • Proaktywność, podważanie status quo, dociekliwość, kreatywność, szybkie uczenie się, klient w DNA

  • Gotowość do pracy hybrydowej

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w projektach badawczych dla branży finansowej oraz w środowisku międzynarodowym, jak również doświadczenie w realizacji badań metodą Mystery Shopper

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny System Benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]