Logo Pracuj.pl

Analityk/czka Danych (Zespół Wzrostowy)

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie performance naszych marek na tle rynku w social mediach, SEO
  • analizowanie zachowań użytkowników, efektywności treści czy kampanii reklamowych na FB
  • wsparcie projektów prowzrostowych w redakcjach (social media, SEO)
  • dawanie rekomendacji redakcjom dotyczących tworzenia treści
  • tworzenie raportów i narzędzi analitycznych

Nasze wymagania

  • wysokie umiejętności interpretacji danych i przygotowania rekomendacji w oparciu o dane
  • doświadczenie w analityce biznesowej i/lub doświadczenie w pracy w dziale SEO lub Social
  • bardzo dobra umiejętność wyciągania wniosków, prezentowania wyników i omawiania danych
  • duża samodzielność, kreatywność
  • dobra znajomość Excela
  • dobra znajomość angielskiego

Mile widziane

  • praktyczna znajomość narzędzi analityki internetowej takich jak: Gemius/Mediapanel, Google Analitycs, Google Search Console, Google Studio, Similarweb, Crowdtangle, Facebook Analitycs, Creator Studio
  • znajomość Tableau i umiejętność developowania na tej platformie
  • znajomość SQL, AWS
  • doświadczenie w pracy w redakcji internetowe

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B
  • pracę z ciekawymi ludźmi w inspirującym środowisku
  • dużą autonomię w pracy
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu
  • elastyczny model pracy (praca hybrydowa, zdalna)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy sportowe
  • nowoczesne biuro

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Jesteśmy jednym z największych wydawców internetowych w Polsce. Onet, Plejada, Newsweek, Forbes, Auto Świat, Komputer Świat, Przegląd Sportowy, Forbes – to nasze marki. Chcemy je rozwijać. W naszym dziale odpowiadamy za inicjowanie działań i procesów, które pozwalają tym serwisom zdobywać nowych użytkowników, produkować lepsze treści, rosnąć w SEO, social mediach. Szukamy specjalisty wysoce zmotywowanego, dobrze rozumiejącego szybko zmieniającą się rzeczywistość Internetu i polskich mediów. Takiego, który świetnie rozumie liczby i potrafi na ich podstawie dawać wartościowe insighty i rekomendacje.

Analityk/czka Danych (Zespół Wzrostowy), lubelskie