Oferta pracy

Analityk/czka IT

mBank

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

mBank

Prosta 18

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Office

  • Jira

  • Confluence

  • SQL

Mile widziane

  • Gherkin

O projekcie

Zespół obecnie składa się z 5 osób. Manager, Tech Leader, 3 Developerów na poziomach od Junior do Senior. Jako 6 poszukujemy analityka.

Główne zadanie zespołu to ciągły rozwój systemu bankowego, działającego w reżimie 24/7. To przekłada się na realizację wielu projektów zarówno w obszarach biznesowych i technicznych. Przy ich realizacji wykorzystujemy metodyki zwinne (SCRUM). Pracujemy bezpośrednio z biznesem i PO.

Twój zakres obowiązków

  • analiza procesów biznesowych,

  • pozyskiwanie wymagań biznesowych i przygotowanie specyfikacji zmian dla systemów IT rozwijanych w Zespole,

  • przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnych systemów IT,

  • zarządzanie backlogiem Zespołu,

  • przygotowywanie i realizacja testów funkcjonalnych, E2E, integracyjnych, konwersji danych, modelu uprawnień,

  • wykorzystanie i rozwój narzędzi wspierających testy funkcjonalne.

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu metodyk pozyskiwania wymagań oraz przygotowywania specyfikacji funkcjonalnych systemów IT

  • praktyczne doświadczenie w przygotowywaniu, definiowaniu, opisie i modyfikacji procesów biznesowych i modelu danych,

  • doświadczenie w realizacji projektów informatycznym ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia aplikacji custom,

  • praktyczne doświadczenie w realizacji projektów integracyjnych oraz migracyjnych, a także w realizacji testów (funkcjonalnych, integracyjnych, konwersji danych, rekoncyliacja, model uprawnień),

  • biegła znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość narzędzi Jira, Confluence i SQL na poziomie podstawowym

  • motywacja do współpracy z użytkownikami (zbieranie wymagań, analiza funkcjonalna i techniczna, analiza procesowa)

  • znajomość Gherkina

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Zaprosimy Cię na spotkanie (online)

3

Damy znać, jak Ci poszło!

mBank

Mamy unikalną kulturę organizacyjną, a wyróżniają nas ludzie! Tworzymy aplikacje webowe, mobilne i narzędzia technologiczne, z których skorzystało już ponad 5,5 mln naszych klientów. Cenimy poczucie stabilności i bezpieczeństwa, możliwości rozwoju oraz... swój czas – w pracy i po pracy.

Przewiń do profilu firmy