Analityk/-czka systemowo - biznesowy/-a

NASK

14 00018 000 brutto / mies.
  • Kolska 12, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

NASK

Kolska 12

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie wymagań biznesowych

  • Analiza potrzeb związanych z rozwojem i zmianami w systemie

  • Przygotowywanie koncepcji rozwiązań systemowych na podstawie zebranych wymagań biznesowych z uwzględnieniem aspektów integracji z innymi systemami

  • Weryfikacja wykonalności opracowanych koncepcji we współpracy z deweloperami

  • Przygotowanie dokumentacji analitycznej i projektowej

  • Weryfikacja scenariuszy testowych

  • Wsparcie analityczne zespołu w przygotowaniach i podczas testów

  • Udział w odbiorze oprogramowania

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w analizach biznesowych i systemowych

  • Umiejętność analizowania dokumentów prawnych i technicznych

  • Umiejętność pozyskiwania i identyfikowania potrzeb i wymagań odbiorców systemu

  • Umiejętność dokumentowania wymagań oraz koncepcji rozwiązań

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie branżowej dokumentacji

  • Rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków i wysoki poziom etyki zawodowej

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Samodzielność, systematyczność i dokładność

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość notacji UML, BPMN

  • Znajomość narzędzia typu Enterprise Architect

  • Doświadczenie w pracy z REST API

  • Znajomość zagadnień z zakresu cyberbezpieczeństwa

  • Znajomość tworzenia przypadków użycia/user stories

  • Tworzenie prototypów interfejsów

  • Poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „poufne” lub zgoda na poddanie się postępowaniu sprawdzającemu

  • Możliwość ubiegania się o świadczenie teleinformatyczne, zgodnie z art. 5 ustawy z dnia 2 grudnia 2021 r. o szczególnych zasadach wynagradzania osób realizujących zadania z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

NASK

Poszukujemy otwartych na nowe wyzwania kandydatów do pracy w Centrum Cyberbezpieczeństwa i Infrastruktury, w Dziale Strategicznych Projektów Cyberbezpieczeństwa. Na bazie licznych doświadczeń NASK PIB z wdrażaniem różnego typu systemów teleinformatycznych, tworzymy zespół, który bierze udział w różnorodnych projektach związanych z cyberbezpieczeństwem, identyfikacją elektroniczną, zabezpieczaniem danych, budowaniem zaawansowanych systemów usługowych oraz ich wdrażaniem, utrzymaniem i rozwojem. Tworzone systemy odpowiadają na wyzwania istniejące, a także na takie, których jeszcze nie znamy. Przede wszystkim staramy się jednak, aby były one użyteczne i potrzebne, a przez to dające satysfakcję tym, którzy je tworzą.

Przewiń do profilu firmy