Analityk danych - Analityk projektów marketingowych (marketing online)

HUB HRO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

HubHR

W HUB HR wierzymy, że za sukcesem każdej organizacji stoją ludzie – to  ich talent, zaangażowanie i pasja budują wielkość i znaczenie firm. Dlatego we wszystkich naszych działaniach to właśnie ludzie są w centrum naszej uwagi. Jako butik usług HR  koncentrujemy się na Rekrutacji, HR Business Partneringu, Personal Brandingu oraz Employer Brandingu. Jesteśmy zespołem doświadczonych i rzetelnych praktyków ale przede wszystkim pasjonatów HR.

HUB HR jest częścią Sales and Marketing Global (Poland) Sp. z o.o.

Analityk danych/ Analityk projektów marketingowych (marketing online)

O projekcie

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy technologicznej poszukujemy osoby na stanowisko: Analityk danych/ Analityk projektów marketingowych (marketing online)

Zadania

  • Przeprowadzanie dogłębnych analiz zachowań użytkowników wewnętrznych oraz klientów, w ramach projektów marketingowych
  • Przygotowywanie jednostkowych i zbiorczych raportów aktywności do kampanii mailingowych oraz innych projektów marketingu online
  • Identyfikacja trendów w zachowaniach użytkowników/klientów celem wspierania sprzedaży
  • Sporządzanie cyklicznych raportów dotyczących efektywności rozwiązań marketingu online
  • Wizualizacja otrzymanych wyników (Tableau/Excel/Power Point/Domo)
  • Dostosowywanie rozwiązań raportowania procesów zgodnie z zapotrzebowaniem biznesu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia analiz marketingowych i opracowywania raportów  – w szczególności dotyczących kampanii mailingowych
  • Umiejętność prezentowania wyników analiz i raportów
  • Zaawansowana znajomość Microsoft Excel i Tableau
  • Mile widziana: znajomość oprogramowania automatyzacji sprzedaży Salesforce, narzędzia analitycznego SAP HANA, znajomość Oracle Eloqua, Folloze i narzędzia wizualizacji danych Domo
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie i dokładność
  • Samodzielność w działaniu połączona z umiejętnością pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowę na zastępstwo
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w ramach multidyscyplinarnych i zdalnie pracujących zespołów,
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej (jak również możliwość pracy z biura w Warszawie lub Krakowie)
  • Pakiet benefitów: Ty wybierasz co chcesz: prywatna opieka medyczna (z możliwością poszerzenia opieki na partnera lub rodzinę), ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy MyBenefit (minn. karty sportowe, bilety do kina, zakupy internetowe)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy