Logo Pracuj.pl

Analityk danych BI

Majorel PolskaAbout the company

  • Poznań, Greater Poland
  • offer expired 3 years ago
  • contract of employment
  • full-time
  • specialist (Mid / Regular)
  • home office work
  • remote recruitment

Majorel Polska

Roosevelta 18

Jeżyce

Poznań

Check how to get there

Technologies we use

Expected

  • SQL

Operating system

About the project

W ramach naszego zespołu pomożesz nam zbudować rozwiązania w obszarze Business Intelligence dla naszych wewnętrznych klientów. Dołączysz do działu, który digitalizuje naszą firmę, tworzymy i wdrażamy

rozwiązania, które zmieniają oblicze naszego biznesu. Specjalizujemy się w rozwiązaniach Business Intelligence, wykorzystujemy najnowsze technologie w chmurze Azure . Dążymy do budowania nowoczesnych rozwiązań w oparciu o informacje zawarte w danych.

Your responsibilities

  • Projektowanie i rozwijanie dashboardów w PowerBI
  • Praca z PowerQuery , Dax oraz PowerBI Services
  • Aktywny udział w zadaniach zespołu DWH/BI
  • pracującego w Agile/Scrumie

Our requirements

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach technicznych, matematycznych lub ekonomicznych
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w realizacji projektów związanych z danymi.
  • Dobra znajomość języka DAX,
  • PowerQuery i/lub SQL
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z narzędziami
  • PowerBI , Tableau, QlickSens
  • Myślenie analityczne, silny nacisk na przynoszenie rezultatów,
  • Umiejętności organizacyjne, wpływowe i komunikacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie: B2/C1

What we offer

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów
  • praca zdalna

Benefits

  • private medical care
  • life insurance
  • remote work opportunities
  • no dress code
  • pre-paid cards
  • christmas gifts
  • birthday celebration

Analityk danych BI, Roosevelta 18, Jeżyce, Poznań