Oferta pracy

Analityk danych/Big Data Developer

Agora S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

O projekcie

Jeśli wierzysz w kulturę danych i chcesz ją z nami wspólnie budować, interesuje Cię biznesowe wykorzystanie danych i analityki, lubisz grać zespołowo, jesteś osobą samodzielną i nastawioną na rozwiązywanie problemów – dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie środowiska i architektury danych w jednym z największych polskich serwisów medialnych - wyborcza.pl,

  • budowanie segmentów użytkowników,

  • opracowywanie modeli predykcyjnych,

  • tworzenie raportów i narzędzi dla redakcji oraz Business Owner’ów,

  • rozwój istniejących oraz budowanie własnych rozwiązań analitycznych,

  • udział w interesujących projektach analitycznych, także międzynarodowych grupach roboczych.

Nasze wymagania

  • potrafisz pobierać i przetwarzać informacje, znasz bardzo dobrze język Python, względnie “R” czy Scala,

  • znasz metodologię modelowania danych w hurtowniach, posiadasz znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych oraz języka SQL,

  • znasz rozwiązanie cloudowe do przetwarzania danych, szczególnie ekosystem Google Cloud i Biq Query,

  • potrafisz analizować dane, wyciągać wnioski i dawać na ich podstawie rekomendacje,

  • budujesz raporty/dashboardy by w przystępny wizualnie sposób udostępnić dane i wiedzę innym,

  • posiadasz doświadczenie w analityce e-commerce i rozumiesz charakterystyczne dla tej dziedziny miary efektywności i sukcesu (konwersja, ROI, atrybucja, churn, etc.),

  • posiadasz doświadczenie w analizie ruchu on-line oraz zachowań użytkowników,

  • posiadasz doświadczenie w budowaniu modeli predykcyjnych, a jeśli potrafisz stosować algorytmy uczenia maszynowego i je testować będzie to bardzo mile widziane.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy - umowa o pracę bądź umowa cywilnoprawna,

  • przy zatrudnieniu na umowę o pracę: pakiet medyczny oraz dostęp do pakietu benefitów,

  • możliwość pracy zdalnej - również po pandemii - lub pracy stacjonarnej w nowoczesnym biurze w Warszawie, z własną stołówką i parkingiem,

  • ogrom zróżnicowanych danych do przetwarzania,

  • zgrany zespół, od którego można się wiele nauczyć,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • niesamowitą specyfikę i atmosferę pracy w mediach, miejscu, gdzie cały czas się coś dzieje i która daje możliwość bycia na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami z Polski i świata,

  • najnowsze technologie, pracę w międzynarodowych zespołach roboczych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Agora S.A.

Około 115 serwisów internetowych, 10 tytułów prasowych, 20 aplikacji mobilnych, 4 stacje radiowe, 50 nowoczesnych kin i wiele innych - pomóż nam tworzyć najbardziej rozpoznawalne marki w kraju. Dołącz do naszego zespołu R&D w Pionie IT.

Przewiń do profilu firmy

Zaaplikuj, jeśli spełniasz chociaż jedno z powyższych kryteriów i zastanawiasz się, czy Twoje umiejętności znajdą zastosowanie w codziennej pracy w naszym dziale.

Drodzy kandydaci, w trosce o Wasze zdrowie oraz zdrowie naszych pracowników wprowadziliśmy zmianę w przebiegu wszystkich procesów rekrutacyjnych. Spotkania rekrutacyjne odbywają się online za pomocą aplikacji Teams.