Oferta pracy

Analityk danych biznesowych - dostarczalność email

Benhauer Sp. z o.o.

  • Grzegórzecka 21, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Grzegórzecka 21

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Analiza podstawowych parametrów skuteczności i dostarczalności masowej komunikacji e-mail Klientów spółki

  • Bieżący monitoring danych i wskazywanie odchyleń

  • Przygotowywanie analiz dla klientów wraz z rekomendacjami, na podstawie dobrych praktyk i standardów przyjętych przez SALESmanago ze wsparciem osób technicznych

  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości, najnowszych trendów w celu ciągłego ulepszania proponowanych rozwiązań

  • Nawiązywanie bezpośrednich relacji z dostawcami skrzynek pocztowych

  • Współpraca z teamem IT

Nasze wymagania

  • Podstawowa umiejętność przygotowywania raportów

  • Podstawowa umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków

  • Znajomość j. angielskiego

  • Komunikatywność i otwartość na współpracę z różnymi teamami

Mile widziane

  • Znajomość pojęć dostarczalność, przepustowość wysyłki, IP wysyłkowe

  • Znajomość zagadnień związanych z email marketingiem

To oferujemy

  • możliwość zrobienia kariery w międzynarodowej firmie i dodanie do swojego CV wyjątkowej pozycji, która na zawsze wzmocni Twój profil zawodowy

  • specjalnie przygotowany cykl szkoleniowy, który błyskawicznie wyposaży Cię w wiedzę niezbędną do skutecznego wykonywania pracy

  • bezpośredni wgląd i wtajemniczenie w metody prowadzenia innowacyjnego na skalę globalną startupu

  • mamy własny firmowy elegancki restobar, w którym codziennie pracownicy dostają bezpłatny ciepły posiłek, dodatkowo w każdy piątek ogólnofirmowe Happy Hour z darmowym, pysznym czeskim piwem bez limitu, a przez cały dzień nielimitowana kawa, napoje i owoce

  • specjalne bonusy za obronę pracy dyplomowej, becikowe (2 tys zł), dofinansowanie wieczorów kawalerskich i panieńskich i rozwód party, parapetówek we własnych nowych mieszkaniach, dofinansowanie badań lekarskich, karta OK System, dofinansowanie kursów językowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

SALESmanago to jedyna platforma CDXP (all-in-one Customer Data Platform & Customer Experience Platform) wspierana sztuczną inteligencją i wykorzystująca podejście no-code. Wykorzystywana jest przez ponad 2000 klientów (m.in. Starbucks, Vodafone, Lacoste, New Balance, Victoria’s Secret) w 50 krajach. Financial Times określił SALESmanago jako najszybciej rosnącą platformę marketing automation w Europie.

SALESmanago wykorzystuje pełen potencjał danych o klientach, łącząc zaawansowaną analitykę i hiperpersonalizację do dostarczenia w pełni konfigurowalnych, spersonalizowanych doświadczeń we wszystkich kanałach marketingowych.

Firma zlokalizowana jest w Krakowie i zatrudnia 300 doświadczonych konsultantów, data scientists i inżynierów. SALESmanago działa międzynarodowo dzięki szerokiej sieci ponad 1000 partnerów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy