Oferta pracy

Analityk danych / Business Analyst

Toyota Motor Poland Company Limited Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Konstruktorska 5

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie wyników sprzedaży oraz wskaźników biznesowych;

  • tworzenie raportów oraz analiz w środowisku Microsoft Office;

  • udział w tworzeniu rekomendacji dla kadry zarządzającej;

  • rozliczanie programów marketingowych, kontakt z siecią dilerską;

  • pomoc w przygotowaniu oferty sprzedażowej;

  • udział w tworzeniu kampanii marketingowych.

Nasze wymagania

  • absolwent studiów wyższych lub student (4-5 rok);

  • zaawansowana znajomość narzędzia Microsoft Excel;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (w mowie i piśmie);

  • umiejętność współpracy w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z innymi narzędziami analitycznymi;

  • wiedza z zakresu motoryzacji.

To oferujemy

  • pracę analityczną związaną z działaniami operacyjnymi w Dziale Części;

  • możliwość poznania wielu obszarów biznesu;

  • pracę pełną wyzwań w świetnej atmosferze oraz międzynarodowym środowisku;

  • zapoznanie z wartościami i filozofią Toyota.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi