Oferta pracy

Analityk Danych

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta, firmy działającej w branży metalurgicznej, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Badanie i analiza rynku oraz rekomendacja najbardziej optymalnych działań (czynniki mikro i makroekonomiczne)
  • Pozyskiwanie informacji o podmiotach rynkowych stanowiących otoczenie biznesowe spółki
  • Monitorowanie trendów na rynku stali, analiza danych historycznych
  • Tworzenie analiz biznesowych związanych z logistyką, cenami surowców, cenami produktów oraz formułowanie wniosków i rekomendacji na ich podstawie
  • Planowanie usprawnień - analiza ich wpływu na realizacje celów wobec klienta
  • Analizę danych i przygotowanie rekomendacji dla innych działów
  • Tworzenie kalkulacji, raportów, zestawień, analiza ryzyka ekonomicznego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Zaawansowana znajomość MS Excel (VBA)
  • Doświadczenie w analizie danych
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Umiejętność pozyskiwania danych, ich analiza, wyciąganie wniosków, szacowanie ryzyko

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w przyjaznym otoczeniu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne