Oferta pracy

Analityk danych (call center)

Tivron Sp. z o. o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy firmą outsourcingową o międzynarodowym zasięgu. Na co dzień wspieramy naszych partnerów biznesowych w realizacji ich celów świadcząc usługi w obszarze telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta, głównie na terenie Europy. W międzynarodowym środowisku nie zapominamy, że najważniejsi są ludzie a osiągane sukcesy to efekt pracy i zaangażowania wszystkich w zespole.

Podobnie jak nasi klienci
cenimy profesjonalizm i efektywność. Zaangażowanie i uczciwość pozwoliły zbudować nam wiele trwałych i długoletnich relacji. Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego działu analiz i operacji obejmując stanowisko:

ANALITYK DANYCH (CALL CENTER)

Praca zdalna / Kraków lub Warszawa

Twoje zadania:

  • Budowa nowych, cyklicznie odświeżanych źródeł danych niezbędnych do przeprowadzenia analiz.
  • Budowanie dashboardów w Power BI od pozyskania danych, przez ich manipulację po wyświetlenie.
  • Samodzielne projektowanie, tworzenie i rozwijanie wybranych raportów.
  • Tworzenie kompleksowych analiz na potrzeby kadry zarządzającej z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi raportowych.
  • Współpraca z Działem IT i Pionami Biznesowymi w zakresie rozwoju systemu informacji zarządczej.
  • Wsparcie w zaplanowaniu i przeprowadzeniu testów A/B.
  • Opracowywanie modeli prognostycznych wspierających procesy operacyjne.
  • Wsparcie kadry zarządzającej wysokiego szczebla w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych.
  • Przedstawienie rekomendacji w obszarze usprawnień.
  • Dążenie do optymalizacji.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w zakresie analizy danych, zaawansowana znajomość SQL.
  • Praktycznej znajomości PowerBI.
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: metody ilościowe w ekonomii, ekonometria, informatyka lub pokrewne).
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (głównie Excel, Access), mile widziana znajomość VBA
  • Dbałości o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz dostarczanie wyników w krótkich terminach i pod presją czasu.
  • Zdolności do samodzielnej pracy i dostarczania produktów gotowych do użycia.
  • Umiejętności prezentacji i wizualizacji danych a także przedstawiania rekomendacji biznesowych
  • Praktycznej znajomości zagadnień związanych z administracją, programowaniem i strojeniem baz danych.
  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych i matematycznych, umysłu technicznego.
  • Inicjatywy i samodzielności w działaniu.

Dodatkowy atut:

  • Doświadczenie w zakresie analizy danych w call center.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • Długotrwałą współpracę w oparciu o umowę B2B
  • Pracę w dziale decydującym o kierunku rozwoju organizacji
  • Możliwość pracy w pełni zdalnej z dowolnego miejsca lub pracę stacjonarną w Krakowie lub Warszawie
  • Pracę przy ciekawych projektach, które będą wyzwaniem.
  • Dni, w których 8 godzin pracy minie jak kwadrans.
  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw i pomysłów.
  • Towarzystwo nie tylko współpracowników, ale także bardzo dobrych znajomych.
  • Dostęp do benefitów w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej.
  • Uczestnictwo w inicjatywach integracyjnych w pracy i po pracy.

Wyraź siebie w pracy z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Etrose Holdings Limited z siedzibą na Cyprze moich danych zawartych w CV dołączonym do formularza rekrutacyjnego na potrzeby rekrutacji objętej niniejszym zgłoszeniem. Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, Pani/Pana zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Etrose Holdings Limited z siedzibą na Cyprze moich danych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz dołączonym do niego CV na potrzeby przyszłych postępowań rekrutacyjnych. Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne. Niewyrażenie przez Panią/Pana zgody nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, której dotyczy niniejsze zgłoszenie.

Ogłoszenie archiwalne