Oferta pracy

Analityk danych CRM

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykorzystanie infrastruktury pozyskiwania danych do sporządzania zarówno doraźnych, jak i regularnych analiz/raportów.

  • Przygotowywanie i ewaluacja działań promocyjnych pod konkretne segmenty klientów (np. wybór adresatów kampanii direct mailingu, SMS-ów i newsletterów, różne testy A/B, rekomendacje planowanych działań marketingowych).

  • Bliska współpraca z działami marketingu, e-commerce oraz sklepami przy opracowywaniu strategii CRM w oparciu o wnioski z analiz.

  • Różnego rodzaju analizy (zachowanie klientów, KPI programu lojalnościowego).

  • Tworzenie automatycznych raportów samoobsługowych w Tableau.

  • Opracowywanie długoterminowych koncepcji CRM.

Podział czasu pracy
30%

Analizy i raport

40%

Data Mining

20%

Dodatkowe analizy (np. zachowań klientów)

10%

Współpraca koncepcyjna przy opracowaniu strategii CRM

Nasze wymagania

  • Wysokorozwinięte umiejętności analityczne i znajomość oprogramowania analitycznego lub bazodanowego, w szczególności narzędzi CRM lub business intelligence.

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i interpretacji danych (min. 2 lata).

  • Znajomość Tableau oraz SQL.

  • Mile widziana znajomość R, Google BigQuery.

  • Doświadczenie w wizualizacji danych.

  • Zdolność do pracy z obszernymi zestawami danych oraz rozwinięta umiejętność wyszukiwania odpowiednich informacji o klientach, które napędzają i rozwijają biznes.

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (poziom min. B2).

  • Samomotywacja, proaktywność, działanie z własnej inicjatywy.

  • Zdolność skutecznego ustalania priorytetów, zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie i radzenia sobie z presją czasu.

  • Dokładność i wysoka dbałość o szczegóły.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Samodzielne, eksperckie stanowisko mające realny wpływ na rozwój biznesu.

  • Bogaty pakiet benefitów, w tym m.in.: prywatną opiekę medyczną, kartę sportowo-rekreacyjną, rabaty na zakupy w sklepach Tchibo, comiesięczny pakiet kawy w prezencie, lekcje angielskiego online, niespodziankę urodzinową i wiele innych.

  • Niekończące się ilości świeżo mielonej, aromatycznej kawy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Tchibo w Polsce to unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych kolekcji użytkowych, oferowanych w sklepach oraz w sklepie internetowym www.tchibo.pl.

Tchibo to jeden z liderów na rynku kawy. Kawa Tchibo Family jest marką numer jeden pod względem sprzedaży wolumenowej kawy mielonej w Polsce.

Przewiń do profilu firmy