Logo Pracuj.pl

Analityk Danych / Data Analyst

LOYALTY POINT sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

LOYALTY POINT sp. z o.o.

Franciszka Klimczaka 1

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów i przeprowadzanie analiz
  • praca z bazami danych MS SQL oraz z danymi nieustrukturyzowanymi
  • ustalanie wymagań i zakresu potrzeb analitycznych z odbiorcami biznesowymi
  • wyciąganie wniosków i prezentacja wyników (także w języku angielskim)
  • automatyzacja raportowania i procesów przetwarzania danych
  • segmentacje baz klientów przy pomocy metod uczenia maszynowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie zgodne z profilem stanowiska (analiza danych, statystyka, metody ilościowe, informatyka i ekonometria, informatyka, matematyka)
  • 1-2 lata doświadczenia na stanowiskach analitycznych
  • bardzo dobra znajomość SQL
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • znajomość metod analizy danych, statystyki i data mining
  • znajomość R lub Python
  • znajomość języka angielskiego min. B2
  • proaktywne podejście do pracy, zaangażowanie i komunikatywność

Mile widziane

  • doświadczenie w analizie i optymalizacji komunikacji marketingowej (email, SMS)
  • zaawansowana znajomość VBA

To oferujemy

  • zdobywanie doświadczenia w zgranym, profesjonalnym i nastawionym na cel zespole
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • parking dla rowerów w podziemiu biurowca
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • nauka języka angielskiego
  • możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • paczki świąteczne

W Loyalty Point stawiamy sobie za cel, by nasi Klienci mogli poznać swoich konsumentów i na bazie zebranej wiedzy traktować ich w sposób szczególny – im więcej wiemy, w tym bardziej dopasowany i precyzyjny sposób komunikujemy oferty naszych Klientów. Łączymy wypracowane przez lata umiejętności analityczne z pomysłami kreatywnymi, dzięki czemu wiemy, co konsumenci kupują i co ich do tego motywuje. Przekuwamy zdobytą wiedzę na działania praktyczne z korzyścią dla naszych Klientów i rozwoju ich biznesu.

Jesteśmy liderem i najczęściej nagradzaną firmą polskiego rynku programów lojalnościowych – zapewne każdego dnia masz kontakt z naszymi projektami w IKEA, Decathlon, Vision Express, SMYK, Continental, LG, Douglas i u ponad 30 innych fantastycznych Klientów.

Analityk Danych / Data Analyst, Franciszka Klimczaka 1, Warszawa