Analityk Danych / Data Analyst

LOYALTY POINT sp. z o.o.

Franciszka Klimczaka 1

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów i przeprowadzanie analiz

  • praca z bazami danych MS SQL oraz z danymi nieustrukturyzowanymi

  • ustalanie wymagań i zakresu potrzeb analitycznych z odbiorcami biznesowymi

  • wyciąganie wniosków i prezentacja wyników (także w języku angielskim)

  • automatyzacja raportowania i procesów przetwarzania danych

  • segmentacje baz klientów przy pomocy metod uczenia maszynowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie zgodne z profilem stanowiska (analiza danych, statystyka, metody ilościowe, informatyka i ekonometria, informatyka, matematyka)

  • 1-2 lata doświadczenia na stanowiskach analitycznych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • bardzo dobra znajomość SQL

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • znajomość metod analizy danych, statystyki i data mining

  • proaktywne podejście do pracy, zaangażowanie i komunikatywność

Mile widziane

  • znajomość R lub Python

  • doświadczenie w analizie i optymalizacji komunikacji marketingowej (email, SMS)

  • zaawansowana znajomość VBA

To oferujemy

  • zdobywanie doświadczenia w zgranym, profesjonalnym i nastawionym na cel zespole

  • elastyczne godziny pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • parking dla rowerów w podziemiu biurowca

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę Multisport

  • nauka języka angielskiego

  • możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

W Loyalty Point stawiamy sobie za cel, by nasi Klienci mogli poznać swoich konsumentów i na bazie zebranej wiedzy traktować ich w sposób szczególny – im więcej wiemy, w tym bardziej dopasowany i precyzyjny sposób komunikujemy oferty naszych Klientów. Łączymy wypracowane przez lata umiejętności analityczne z pomysłami kreatywnymi, dzięki czemu wiemy, co konsumenci kupują i co ich do tego motywuje. Przekuwamy zdobytą wiedzę na działania praktyczne z korzyścią dla naszych Klientów i rozwoju ich biznesu.

Jesteśmy liderem i najczęściej nagradzaną firmą polskiego rynku programów lojalnościowych – zapewne każdego dnia masz kontakt z naszymi projektami w IKEA, Decathlon, Vision Express, SMYK, Continental, LG, Douglas i u ponad 30 innych fantastycznych Klientów.

Przewiń do profilu firmy