Oferta pracy

Analityk Danych - Data Scientist

RTV EURO AGD

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie grup docelowych Klientów do bezpośrednich kampanii marketingowych przy użyciu języka SQL,

  • przygotowywanie analiz i raportów w obszarach kampanii marketingowych, sprzedaży, zachowań Klientów,

  • automatyzacja procesów przetwarzania danych dot. kampanii i raportów,

  • codzienny monitoring procesów kampanijnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: matematyka, ekonometria, metody ilościowe, informatyka lub pokrewne,

  • minimum 2-letnie doświadczenia na stanowisku analityka danych,

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość języka SQL,

  • znajomość MS Excel,

  • analityczny sposób myślenia,

  • zdolności interpersonalne,

  • umiejętność zorganizowanej pracy w zespole.

To oferujemy

  • pracę w znanej, stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

  • pracę w trybie hybrydowym,

  • ciekawe wyzwania w pracy z różnorodnymi technologiami, w innowacyjnych projektach, w złożonej i wciąż rosnącej organizacji,

  • kulturę organizacyjną nastawioną na współpracę i realizację celów,

  • przy zatrudnieniu na umowę o pracę dostęp do pakietu benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, eventy sportowe),

  • bezpłatny parking.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy