Logo Pracuj.pl

Analityk Danych / Data Scientist

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Burakowska 14

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • SQL

  • Power BI

  • Google Cloud Platform

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w projektach kreujących wartość biznesową na podstawie danych
  • Budowanie modeli analitycznych
  • Analizowanie danych w obszarze doświadczenia klienta
  • Propagowanie wiedzy o danych w organizacji
  • Współpracę w środowisku międzynarodowym w zakresie metodyki data science

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w budowaniu algorytmów uczenia maszynowego oraz ich wdrażaniu
  • Masz wiedzę z zakresu wizualizacji danych
  • Potrafisz programować, najlepiej w R lub Python
  • Znasz podstawy baz danych i języka SQL
  • Odnajdujesz się w międzynarodowym otoczeniu projektowym i efektywnie komunikujesz się z biznesem
  • Masz wykształcenie wyższe o profilu matematycznym/statystycznym/analitycznym

Mile widziane

  • Wykorzystywałeś platformę analityczną Big Querry
  • Znasz architekturę chmury Google

To oferujemy

  • Hybrydowy model pracy (biuro w Warszawie mieści się w nowoczesnym budynku Forest)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do technologii - używamy narzędzi wysoko ocenianych przez Gartnera;
  • Dostęp do specjalistycznych szkoleń, kursów Google/Coursera i nie tylko
  • Nieformalną atmosferę pracy - mamy w sobie luz, skracamy dystans
  • Samodzielność działania, realny wpływ na projekty, również te międzynarodowe - nuda i rutyna są nam obce
  • Bezpośredni udział w technologicznej transformacji naszej firmy
  • Udział w programach rozwojowych - bo dla nas Twój rozwój jest ważny (zarówno ekspercki, jak i liderski)
  • Oprócz wynagrodzenia podstawowego udział w wynikach firmy w postaci premii kwartalnej oraz prawa do nabycia akcji Grupy Adeo!
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: kafeteria benefitów Worksmile, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wsparcie finansowe przy zakupie pierwszego mieszkania, możliwość nauki języków obcych poprzez Platformę eTutor dla Ciebie i Twoich bliskich

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • program rekomendacji pracowników
  • pożyczka na pierwsze mieszkanie
  • dofinansowanie do termomodernizacji
  • platforma do nauki języków
  • dostęp do kursów i szkoleń
  • programy rozwojowe

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Analityk Danych / Data Scientist, Burakowska 14, Wola, Warszawa