Analityk danych ds. Ryzyka Kredytowego Produktów Consumer Finance

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.04.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 26.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Analityk danych ds. Ryzyka Kredytowego Produktów Consumer Finance Gdańsk
    Zakres obowiązków:

      • udział w projektach mających na celu wdrożenie innowacyjnych produktów kredytowych,
      • budowa i optymalizacja polityki kredytowej dla produktów odnawialnych w linii klientów detalicznych,
      • analizy portfela kredytowego cykliczne i ad-hoc i przygotowywanie rekomendacji na ich podstawie,
      • przeprowadzanie symulacji wpływu zmian w polityce kredytowej na portfel kredytowy,
      • monitorowanie jakości portfela i identyfikacja obszarów podwyższonego ryzyka.
    Oczekujemy:

      Oczekujemy:

      • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (preferowane kierunki to informatyka, matematyka, statystyka, analiza danych lub ekonometria),
      • znajomości języka SQL,
      • biegłej znajomości MS Excel,
      • umiejętności analitycznego myślenia, nieszablonowego podejścia do powierzonych zadań,
      • umiejętności rozwiązywania problemów, samodzielności w podejmowaniu decyzji,
      • znajomości języka angielskiego,
      • chęci do nauki i pomysłowości,
      • umiejętności pracy w zespole.
    Oferujemy:

      Oferujemy:

      • pracę w ambitnym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
      • udział w nowatorskim, gorącym projekcie bankowym- jesteśmy nową marką, która stawia na rozwój i nieszablonowe rozwiązania,
      • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie),
      • NestKluby; wewnętrzne kluby, które skupiają miłośników różnych dyscyplin sportowych, którzy wspólnie biegają, jeżdżą na rowerze, a nawet grają w planszówki,
      • FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy,
      • codziennie dostarczamy dla naszych Pracowników świeże owoce i warzywa,
      • naukę praktycznego wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych, takich jak SAS, Oracle, MS SQL, Tableau,
      • ciekawe i rozwijające zadania, „on the job training”.