Oferta pracy

Analityk Danych E-commerce

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna 13 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza trafficowa serwisów e-commerce Skąpiec i Moneteasy

  • dawanie rekomendacji optymalizacji pozyskiwania ruchu

  • raportowanie wskaźników ruchu ze wszystkich źródeł

  • przygotowywanie propozycji zmian i usprawnień wynikających z przeprowadzonych analiz

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane: matematyka, ekonometria, statystyka, metody ilościowe analizy danych lub dziedzina pokrewna

  • doświadczenie w analityce biznesowej i trafficowej

  • znajomość SQL i Excel

  • dobra znajomość platformy Google Analytics

  • wysoka umiejętność interpretacji danych i przygotowania rekomendacji biznesowych

  • umiejętność prezentowania wyników i omawiania danych

  • duża samodzielność

Mile widziane

  • znajomość Tableau

  • znajomość tematyki lejków konwersji, modeli atrybucji, modeli predykcyjnych

  • znajomość platformy Google Ads, Facebook Ads

  • doświadczenie w branży e-commerce

To oferujemy

  • nowoczesne biuro (Wrocałw, Warszawa, Kraków)

  • jesteśmy otwarci na pracę w 100% zdalną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy sportowe

  • nowoczesne biuro

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy