Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Analityk danych e-commerce

INFOR PL S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Power BI

  • SQL

  • Google Analytics

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja analityki prowadzonych działań digital marketing i e-commerce

  • Analiza ścieżki zakupowej klientów na stronie Infor.pl (procesy, konwersja)

  • Ewaluacja bieżących działań digital marketingowych i e-commerce

  • Tworzenie raportów cyklicznych i ad hoc na potrzeby różnych pionów organizacji

  • Prezentacja wyników analiz, wyciągniętych wniosków i rekomendacji

  • Szukanie nowych rozwiązań i narzędzi, które mogą zoptymalizować proces sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, ekonomia, ekonometria, metody ilościowe)

  • 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość MS Excel, Power BI, SQL, Google Analytics w stopniu zaawansowanym;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w wydawnictwie.

To oferujemy

  • dobrą atmosferę pracy i realne możliwości rozwoju zawodowego

  • nowoczesne biuro

  • pakiet socjalny i medyczny

  • niezbędne narzędzia pracy

  • praca hybrydowa (3 dni w biurze)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowy urlop