Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Danych Finansowych

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MEGARON S.A.
    Firma notowana na GPW o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko:
    Analityka Danych Finansowych
    Miejsce pracy: Szczecin

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Aktualizacja raportów sprzedażowych
    • Monitorowanie i analiza trendów sprzedażowych
    • Aktualizacja i monitorowanie przepływów pieniężnych
    • Aktualizacja Planów Finansowych

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe: matematyka, statystyka, ekonomia, informatyka lub pokrewne
    • Znajomość obsługi arkuszy kalkulacyjnych Excel, Open Office, Google itp.
    • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie
    • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów danych liczbowych

    MILE WIDZIANE:

    • Znajomość zasad rachunkowości
    • Doświadczenie w obsłudze systemów księgowych lub baz danych
    • Doświadczenie w branży informatycznej

    OFERUJEMY:

    • Stałe zatrudnienie w dynamicznej firmie o stabilnej kondycji finansowej
    • Elastyczny czas pracy, nowoczesne i przyjazne otoczenie pracy
    • Wynagrodzenie - zależne od kompetencji - do 10 tys. zł brutto
    • Możliwość awansu na stanowisko Kierownika Finansowego z płacą do 15 tys. zł brutto
    • Możliwość rozwoju, szkoleń i dokształcania zawodowego.
    • Możliwość oddania do dyspozycji samochodu służbowego i elastycznego budżetu

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty

    Prosimy o dołączenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Megaron S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
    Klikając w przycisk „Aplikuj” i wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Megaron S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Megaron S.A.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    Możesz się z nami skontaktować pod adresem Megaron S.A. ul. Pyrzycka 3 e, f 70-892 Szczecin.
    bottom