Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Danych

STILO ENERGY S.A.O firmie

  • Traugutta 115c, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

STILO ENERGY S.A.

Traugutta 115c

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące monitorowanie i raportowanie efektywności sprzedaży

  • Analiza i raportowanie kosztów produkcji i sprzedaży

  • Tworzenie budżetów operacyjnych i kontrola ich realizacji

  • Tworzenie i zarządzanie narzędziami do monitorowania procesu sprzedaży i produkcji

  • Budowa modeli pricingowych dla kanałów sprzedaży

  • Analiza zużycia zapasów i prognozowanie zapotrzebowania na materiały

  • Przygotowanie cyklicznych analiz i raportów sprzedaży, cen, zyskowności, marży, rotacji

  • Prezentowanie danych, raportowanie analizowanych danych

  • Monitorowanie rynku i obowiązujących trendów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z raportami i analizą danych

  • Znajomość SQL i umiejętność pracy z bazami danych

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki z zakresu nauk ścisłych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności logicznego i analitycznego myślenia

  • Znajomość metod statystycznych i ekonometrycznych

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Silna orientacja na realizację celu

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność organizacji pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • Możliwość rozwoju

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet Multisport

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Praca w Stilo Energy to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku czystej energii.

Przewiń do profilu firmy

W Stilo Energy dostarczamy usługi z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii. Zajmujemy silną pozycję na rynku i stawiamy na nieustanny rozwój. Szukamy najlepszych talentów, dzięki którym zwiększymy skuteczność naszych działań. Aktualnie poszukujemy Analityka Danych, który będzie brał czynny udział w doskonaleniu naszej strategii biznesowej i planów marketingowych, przekuwając zgromadzone dane w najlepsze decyzje.