Logo Pracuj.pl

Analityk danych

Sescom S.A.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sescom S.A.

aleja Grunwaldzka 82

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz biznesowych i projektów
  • Analiza źródeł danych
  • Przygotowywanie propozycji zmian w procesach akwizycji danych
  • Rozmowy i ustalenia z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Tworzenie prostych raportów i zestawień
  • Wsparcie pracy Biura Przetwarzania Danych – ścisła współpraca z Data Scientist i Data Engineer)

Nasze wymagania

  • Wiedza z obszaru analizy danych, pracy projektowej
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1
  • Znajomość narządzi analitycznych (MS Excel, Qlik, PowerBI)
  • Znajomość podstaw SQL
  • Umiejętność projektowania i tworzenia raportów/zestawień/wizualizacji danych
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Inicjatywa i umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Podstawowa wiedza w obszarze technik analitycznych takich jak: predykcje, prognozy, machine learning
  • Obsługa systemu JIRA

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z kontrolingiem/raportowanie finansowe

To oferujemy

  • Dofinansowanie benefitów: prywatna opieka medyczna i/lub karta sportowa/prywatne ubezpieczenie na życie
  • Doświadczony, wspierający zespół
  • Dobra Lokalizacja - w sercu Wrzeszcza (dobra komunikacja z skm, autobus, tramwaj)
  • Dogodna forma współpracy UoP lub B2B
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Imprezy integracyjne
  • Wspólny udział w akcjach charytatywnych i społecznych
  • Płatny system poleceń pracowniczych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Sescom to spółka technologiczna, działająca w obszarze usług Facility Management, mocno skoncentrowana na nowych technologiach do optymalizacji działalności własnej i klientów firmy, a także na potrzebach otoczenia związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Więcej o naszej działalności przeczytasz na: https://sescom.eu

Dołącz do nas!

Analityk danych, aleja Grunwaldzka 82, Gdańsk