Oferta pracy

Analityk Danych

Cargill Poland Sp. z o.o.

  • Gierłatowo (pow. wrzesiński)

    Gierłatowo (pow. wrzesiński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie zespołu profesjonalistów w tworzeniu odpowiedniej strategii poprzez badanie bieżących trendów.

  • Wspomaganie kierownictwa w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych poprzez analizę wskaźników i projektowanie raportów.

  • Gromadzenie, weryfikacja i obróbka danych w celu generowania raportów.

  • Wprowadzanie i analiza danych, audyty danych z różnych działów.

  • Tworzenie i dystrybucja raportów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe w pokrewnej dziedzinie lub równoważne doświadczenie.

  • Wiedza z zakresu raportowania, analizy lub pomiaru wydajności.

Mile widziane

  • Angielski

  • Bardzo dobra znajmość Excela, Power Point

  • Znajomość Power BI byłaby dużym plusem

To oferujemy

Zapewniamy dynamiczną pracę w stymulującym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i ukierunkować Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

W 2018 roku Cargill zakupił firmę Konspol i od tego czasu Konspol w Polsce reprezentuje biznes Cargilla nazywany Cargill Protein. Konspol Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Słupcy to jedna z najbardziej nowoczesnych w Europie ubojnia kurczaków chłodzonych powietrzem o potencjale 11 tys. sztuk na godzinę oraz nowoczesny zakład przetwórstwa kurczaków.

Przewiń do profilu firmy