Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk danych

KAR-TEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Proponowane stanowisko nie jest stanowiskiem analityka finansowego. Poszukujemy osoby, która będzie ściśle współpracować z działem IT i będzie odpowiedzialna za analizę danych wykraczającą poza strefy finansowe.

Nasze wymagania

  • Dobrze znasz Microsoft Excel

  • Potrafisz obsługiwać tabele i wykresy przestawne

  • Masz umiejętność korzystania z makr i VBA

  • Znasz język SQL i relacyjne bazy danych

  • Posiadasz umiejętności analityczne

  • Umiesz tworzyć i prezentować wyniki przygotowanych analiz

To oferujemy

  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego

  • Udział w ciekawych projektach

  • Pracę na pełny etat i umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Kar-Tel jest kluczowym i wiodącym dystrybutorem usług oraz produktów telekomunikacyjnych na polskim rynku. Firma z kapitałem polskim o ugruntowanej pozycji rynkowej i stabilnej bazie Klientów z siedzibą w Gliwicach od 1992 roku.

Przewiń do profilu firmy

Rekrutacja składa się z dwóch etapów.

Etap1 – wykonanie zadań wysłanych drogą emailową na adres email zawarty w przesłanym CV, w wyznaczonym terminie podanym w przesłanej wiadomości.

Etap2 – po pozytywnym przejściu ETAPU1, spotkanie i rozmowa w siedzibie firmy w Gliwicach.